(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W9NZ6SK'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');
Wszystko, co najlepsze dla malucha – co podarować świeżo upieczonym rodzicom?

Wszystko, co najlepsze dla malucha – co podarować świeżo upieczonym rodzicom?

Wszystko, co najlepsze dla malucha – co podarować świeżo upieczonym rodzicom?

Czy można wyobrazić sobie bardziej wyjątkowy dzień, niż dzień narodzin dziecka, na którego cała rodzina czekała z niecierpliwością? Zarówno rodzice, jak i dziadkowie, ciecie i wujkowie, rodzeństwo oraz przyjaciele w tym przypadku będą stanowić cały komitet powitalny. Każdy, kto zaliczany jest do takiej świty, wkrótce ruszy na spotkanie z nowym członkiem rodziny. W takiej sytuacji konieczny jest upominek, który przyda się zarówno świeżo upieczonym rodzicom, jak i dziecku. A więc jaki?

Najlepsze pomysły na prezent dla noworodka?

Gdy przychodzi czas pierwszych odwiedzin, każdy krewny nie może doczekać się, by w końcu zobaczyć maluszka. Jednak na taką wizytę nie wypada udać się z pustymi rękoma. Jak z każdą okazją, tak i w tym wypadku, jest wiele bardzo popularnych rozwiązań, które samoistnie nasuwają się na myśl. W pierwszej kolejności do głowy przychodzą różnego typu zabawki dla najmłodszych – zabawki edukacyjne, grzechotki, pozytywki, czy zawieszki do łóżeczka albo wózka. Tego typu prezenty dla noworodka są bardzo fajne, jednak należy upewnić się, że zalecany wiek się zgadza. Nie jest najlepszym pomysłem kupowanie czegoś, co przyda się za rok, a przez ten czas będzie jedynie zajmować miejsce. Lepiej wybrać coś symbolicznego, a zarazem pasującego do okoliczności. Doskonale sprawdzą się np. kocyk dla niemowlaka czy ręcznik z kapturkiem, które będą służyć przez wiele lat.

Ciekawym pomysłem na prezent dla noworodka to także książeczka z dedykacją. W tym przypadku również maluch otrzymuje pamiątkę, która zostanie z nim na dłużej, a zarazem rodzice będą mieli coś, co można czytać nawet najmłodszym dzieciom. Doskonale sprawdzą się wierszyki – klasyka autorstwa Tuwima albo Brzechwy są pozycjami obowiązkowymi.

Kocyk dla niemowlaka, ręcznik z kapturkiem, przybory do pielęgnacji – co kupić noworodkowi na prezent?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki prezent dla noworodka będzie najlepszy. Podczas takich rozważań, dochodzą oni do wniosku, że warto postawić na coś praktycznego. W końcu na tym etapie dziecko – z zarazem rodzice – mają mnóstwo potrzeb i wszystkie przydatne akcesoria oraz produkty posłużą jako upominek. Zapas nawilżanych chusteczek, pieluszek albo kosmetyków to przykładowe propozycje, jednak warto pamiętać o jednej istotnej sprawie. Aby taki upominek okazał się przydatny i trafiony, należy wcześniej skonsultować go z rodzicami. Warto zapytać, czego używają oraz na co jest największe zapotrzebowanie. Taki prezent pomoże odrobinę odciążyć domowy budżet, a to z pewnością da wiele radości rodzicom. Świetnym pomysłem na prezent dla noworodka to także praktyczne gadżety, takie jak kocyk dla niemowlaka, ręcznik z kapturkiem czy ubranka. A gdyby dodać do tego jakiś spersonalizowany, oryginalny akcent jak np. kocyk niemowlęcy z nadrukiem „Mały gentelman” lub ręcznik z kapturkiem „Mój mały bohater” – z pewnością znajdą one zastosowanie na co dzień. W przypadku ubranek i dodatków świeżo upieczonym rodzicom i dziecku przydadzą się śpioszki, skarpetki, body, czapki oraz śliniaczki.

Prezent dla noworodka czy dla jego rodziców?

Jest to z pewnością bardzo ważna sprawa, ponieważ nie tajemnicą jest, że to rodzice będą przyjmować upominki i to im chce się sprawić radość. Można postawić na dwa prezenty – dla rodziców i dla noworodka. Maluszek może dostać ręcznik z kapturkiem, zabawkę czy kocyk dla niemowlaka, z kolei rodzice coś, co ich ucieszy – płytę, książkę lub inny drobiazg. Można również znaleźć podarunek, który będzie w pewnym sensie dla wszystkich – wybrany zarówno z myślą o rodzicach, jak i dziecku.