(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W9NZ6SK'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');

Blog

Jak usunąć tłuste plamy z tkanin?

Czerwone wino w kieliszku może być ukoronowaniem ciężkiego dnia w pracy lub innego sukcesu. Niestety równie często, jak z przyjemnością, ten trunek kojarzy się z plamami, których nie da się usunąć. Czy rzeczywiście plama z czerwonego wina to koniec białej pościeli, ściereczki lub bluzki? Przeczytaj, jak usunąć plamy z czerwonego wina łatwo i skutecznie.

Jak sprać czerwone wino?

Czerwone wino w kieliszku może być ukoronowaniem ciężkiego dnia w pracy lub innego sukcesu. Niestety równie często, jak z przyjemnością, ten trunek kojarzy się z plamami, których nie da się usunąć. Czy rzeczywiście plama z czerwonego wina to koniec białej pościeli, ściereczki lub bluzki? Przeczytaj, jak usunąć plamy z czerwonego wina łatwo i skutecznie.

Modna łazienka 2022 – jak ją urządzić?

Mody dotyczące aranżacji wnętrz zmieniają się z roku na rok tak, jak zmieniają się preferencje domowników. Jakie trendy dominują w 2022 roku i jak powinna wyglądać modna łazienka?

Czy warto korzystać z magla?

Świeże, delikatne i przyjemne w dotyku ręczniki i prześcieradła to nie tylko zasługa prania. Wiele pań domu oddaje tekstylia do magla, gdzie są odpowiednio prasowane. Maglownicę do tej pory można znaleźć również w niejednym domu. Choć maglowanie nie jest już tak popularne jak kilka dekad temu, nadal to sprawdzona i skuteczna alternatywa dla prasowania Przeczytaj, co to jest magiel i czy warto z niego korzystać.

Jak zmyć lakier do paznokci z pościeli?

Wszystkie kobiety wiedzą, że z lakierem do paznokci trzeba uważać. Wprawdzie piękne paznokcie dodają szyku i elegancji, ale aplikowany w pośpiechu łatwo brudzi ubrania, pościel czy prześcieradło. Silnie skoncentrowany barwnik skutecznie opiera się próbom usunięcia, chyba, że wiesz, jak sobie z nim radzić. Przeczytaj, jak zmyć lakier do paznokci z pościeli!

Roztocza w pościeli – jak z nimi walczyć?

Zauważyłeś u siebie lub swoich bliskich nawracający bez powodu katar lub kichanie, a może zwróciłeś uwagę na zaczerwienione oczy? Jeżeli tak, może to oznaczać, że właśnie ujawniła się alergia na roztocza! Przeczytaj, skąd biorą się te niewielkie pajęczaki i jak z nimi walczyć!

Jak usunąć plamy z potu?

Wysokie temperatury panujące w sypialni sprzyjają nadmiernemu poceniu się ciała. Wszyscy jesteśmy na to narażeni przede wszystkim w czasie upalnych, letnich wieczorów, ale też podczas sezonu grzewczego w zimie. Żółte plamy, które pojawiają się na pościeli i prześcieradle, nie tylko wydzielają nieprzyjemny zapach, ale także nieestetycznie wyglądają. Przeczytaj, jak

Jak prać koc?

Miękki i puszysty koc zapewni Ci ciepło podczas długich, zimowych wieczorów. Możesz się nim otulić i postawić przy łóżku gorącą kawę, aby poczuć, że liczy się tylko ten moment. Żeby Twój koc posłużył Ci w doskonałym stanie przez lata, powinien być należycie pielęgnowany. Przeczytaj jak prać koc, aby zachować jego właściwości!

Jak powstrzymać elektryzowanie się tkanin?

Naelektryzowane tkaniny łatwo rozpoznać po charakterystycznym „czepianiu się” materiału do dłoni, słabo słyszalnych trzaskach, a niekiedy nawet, delikatnych wyładowaniach elektrycznych, które przeskakują do dłoni.

Jak usunąć plamy z czekolady?

Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi czekolady. W formie pysznych deserów czy aromatycznego napoju towarzyszy nam ona na co dzień. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, aby ulubiony słodycz zostawił pamiątkę na pościeli, ręczniku czy dywanie. Przeczytaj