window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');

Ręczniki dla dzieci

Do darmowej dostawy 200,00 zł
Darmowa wysyłka od 200 zł
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł

Sortuj wg:

Znaleziono 27 produkty

Filtruj:
Wybierz filtr

Ręczniki dla dzieci

Ręczniczki dla dzieci występują w bogatej gamie żywych kolorów, ozdobionych bordiurami z elementami wzorniczymi dla dziewczynek i chłopców. Mogą być miłym i praktycznym gadżetem dla naszych milusińskich i młodzieży. Dla wygody dzieciaków nieco pomniejszyliśmy rozmiary ręczników w stosunku do standardowych rozwiązań.

Ręczniki dla dzieci Zwoltex - spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają stosowne certyfikaty, co oznacza, że wszystkie surowce i barwniki użyte do produkcji są całkowicie bezpieczne w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka. Ręczniczki dla dzieci występują w bogatej gamie żywych kolorów, ozdobionych bordiurami z elementami wzorniczymi dla dziewczynek i chłopców. Mogą być miłym i praktycznym gadżetem dla naszych milusińskich i młodzieży. Dla wygody dzieciaków nieco pomniejszyliśmy rozmiary ręczników w stosunku do standardowych rozwiązań.

Ręczniki dla dzieci – puszyste i mięciutkie

Ręczniki dla dzieci to niezbędne akcesoria potrzebne do umycia malucha. Kąpiel noworodka jest dla młodych rodziców bardzo stresująca. Trzeba wiedzieć, jak ułożyć dziecko, jakich środków pielęgnacyjnych użyć i zapewnić odpowiednią ilość i temperaturę wody. Kiedy uda się opanować tę trudną sztukę, przychodzi czas na osuszenie malucha, a do tego potrzebne są wyjątkowo mięciutkie i kolorowe ręczniki dla dzieci. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Przede wszystkim na materiał. Jeśli będzie to sztuczna, niskiej jakości tkanina, wtedy maluch może stać się narażony na dyskomfort podczas wycierania. Jest to duże ryzyko podrażnienia delikatnej skóry niemowlaka i niedostateczne osuszenie po kąpieli. Taka sytuacja może prowadzić do wychłodzenia malucha, a w konsekwencji do zaziębienia. Nie można oszczędzać na tego typu produktach, bo ręczniki dla dzieci powinny spełniać wszelkie normy użytkowe. Dziecko musi mieć zapewniony komfort termiczny po kąpieli, kiedy rozgrzane ciało powinno zostać szybko wysuszone. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się ręczniki dla dzieci z naturalniej, czystej bawełny, która doskonale ogrzewa i chłonie wodę. Każdy z nich uszyty jest wedle najwyższych standardów jakości i zapewnia odpowiedni komfort użytkowania.

Ręczniki kąpielowe dla dzieci typu fartuch

Ręczniki kąpielowe dla dzieci mogą być bardzo różne. Oprócz zwykłego ręcznika dostępny jest także ręcznik tzw. fartuch, który rodzic może założyć na siebie. Po wyjęciu dziecka z wanienki maluch od razu ląduje w bezpiecznych ramionach ojca lub matki i może wtulić się w miękką, puszystą tkaninę ręcznika. Tego typu produkty wyposażone są najczęściej w poręczne kapturki, które dodatkowo chronią główkę noworodka przed chłodem i zachlapaniem.

Ręcznik dla chłopca i dziewczynki

Na rynku nie brakuje również ręczników wielofunkcyjnych, które spełniają kilka zadań. Służą jako zwykły ręcznik kąpielowy dla dziecka, jako szlafrok lub ręcznik typu fartuch. Zależnie od potrzeb używa się ich w różnych okolicznościach, nie tylko po kąpieli. Może służyć też jako szlafrok dla starszych dzieci.

Rozwiń więcej Zwiń
ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com