window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');

Ręczniki hotelowe producent

Do darmowej dostawy 200,00 zł
Darmowa wysyłka od 200 zł
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł

Sortuj wg:

Znaleziono 6 produkty

Ręczniki hotelowe

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla hoteli, pensjonatów i ośrodków SPA – w tym ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe. Najwyższa jakość wyrobów Zwoltex przekłada się na prestiż obiektu, w którym są używane, a także gwarantuje wieloletnią trwałość. Nasze produkty z tej linii zostały przygotowane zgodnie ze specyficznymi potrzebami osób zarządzających hotelami. Przede wszystkim charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością – ich konstrukcja i proces produkcji uwzględnia potrzebę intensywnego użytkowania oraz prania w wysokich temperaturach (aż do 90 °C). Wyroby są zabezpieczone za pomocą podwójnego ściegu i wykonane ze 100% bawełny w technologii UltraSoft, co zapewnia im nie tylko dużą chłonność, ale również miękkość i puszystość, dzięki czemu korzystanie z nich będzie przyjemnością dla hotelowych gości.

Ręczniki hotelowe – podstawa wyposażenia łazienki?

Ręczniki hotelowe muszą charakteryzować się szczególną trwałością ze względu na ciągłe użytkowanie i częste pranie. Każdy gość, który korzysta z oferty danego hotelu, pensjonatu czy kwatery prywatnej, oczekuje, że zostanie należycie ugoszczony. Dlatego też nie może być mowy o brakach w kwestii estetyki i komfortu, niezależnie od tego, ile płacimy za lokum. Oprócz schludnego wystroju wnętrza, sprawnych sprzętów elektrycznych i wygodnego łóżka liczą się właśnie bielizna pościelowa i akcesoria do łazienki. Większość osób nie pakuje do ba-gażu ręcznika, chcąc zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na inne rzeczy, dlatego oczekuje, że każda łazienka będzie odpowiednio zaopatrzona.

Ręczniki hotelowe, czyli jakie?

Ręczniki hotelowe powinny być zawsze czyste, bez śladów użytkowania i mięciutkie w doty-ku. Jak wiadomo, używanie takich akcesoriów higienicznych to sprawa intymna, nie może więc być mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach w wykonaniu ręczników i niedopatrze-niach obsługi hotelu czy pensjonatu w aspekcie czystości. Ręczniki hotelowe muszą pachnieć świeżością, aby nie pozostawiały nawet cienia wątpliwości, że są solidnie wyprane i prawi-dłowo przygotowane do użytku. Aby tak było, trzeba zwrócić uwagę przy zakupie na materiał ręczników hotelowych. Musi być odporny na działanie wysokich temperatur, aby można było go swobodnie prać, nie obawiając się, że ulegnie zniszczeniu. Powinien też być odporny na działanie detergentów i oczywiście wody. Wtedy można być pewnym, że po kilkunastu pra-niach faktura ręcznika pozostanie nienaruszona.


Gramatura i chłonność

Oczywiście nie można zapominać o strukturze materiału. Zbyt cienki, lejący się przez dłonie na pewno nie zagwarantuje długiego użytkowania. Może ulec zniszczeniu w praniu, przecierać się i wyciągać. Gramatura 450-500 to idealna wartość dla ręcznika hotelowego. Grubsze, uznawane za bardziej szlachetne, nie zachwycą gości szybkością schnięcia. Tymczasem ta praktyczna kwestia także jest dla nich istotne. Dobrze więc wypośrodkować wartość, wybie-rając materiał nie za gruby i nie za cienki, aby wyglądał elegancko i szybko nadawał się do po-nownego użytku. Tak samo ważna jest chłonność wody. Jeśli będzie maksymalna, wtedy komfort użytkowania znacznie wzrośnie, a wraz z nim zadowolenie klienta z pobytu w hotelu czy pensjonacie.

Materiał i kolorystyka

Ręczniki hotelowe oprócz wysokiej trwałości i elegancji muszą być miękkie, jak to zostało już wyżej wspomniane. Najlepszym materiałem na tego typu ręczniki jest bawełna zwykła lub egipska, która podczas użytkowania nie traci swojej puszystości. Ręczniki wyprodukowane na bazie tworzyw sztucznych na pewno nie będą zachęcać do użytkowania, mogą drażnić skórę i wyglądają często nieciekawie. Bawełna to produkt znajdujący się w czołówce najlepiej sprze-dających się materiałów w przypadku zakupów hotelowych. Oprócz tego szybko schnie, wy-gląda reprezentatywnie i umożliwia korzystne warunki cenowe. Niektóre z ręczników hote-lowych zawierają w sobie domieszkę bambusa, co dodatkowo wspiera komfort ich użytkowa-nia (szybciej schną i są bakteriobójcze).

Jeśli chodzi o wybarwienie tego typu produktów, warto decydować się na jasne kolory. Czy-sta biel jest bezpretensjonalna, elegancka i stwarza poczucie ładu w swoim otoczeniu. Tak sa-mo dużą popularnością cieszą się ręczniki hotelowe kremowe, ponieważ również pasują do każdego typu wnętrz i raczej nie będą razić gustów gości hotelowych. Ewentualnie mogą po-siadać niewielkie logo firmy bądź delikatny haft w rogu, co jeszcze bardziej podniesie stopień ich elegancji. Wybierając materiał kolorowy, można mocno się rozczarować, kiedy po którymś z kolei praniu materiał po prostu wyblaknie. Taki ręcznik będzie nieodpowiedni do wyposaże-nia eleganckiej łazienki hotelowej.

Rozmiar ręcznika

Jaki rozmiar powinien mieć idealny ręcznik hotelowy? Najczęściej sprzedawane są te o wymia-rach 50x100 cm lub 70x140 cm. Jeden może służyć do wycierania rąk, twarzy i głowy, a dru-gim można osuszyć całe ciało po kąpieli lub prysznicu. Duże ręczniki kąpielowe na wyposaże-niu hotelu służą przede wszystkim jako przydatne akcesorium do sauny czy na plażę. W nie-których miejscach pojawiają się mniejsze ręczniczki, których używa się głównie do wycierania rąk czy twarzy.

Producent ręczników hotelowych Zwoltex

Jako producent ręczników hotelowych dostarczamy produkty niezwykle miękkie, chłonne i eleganckie. Wykonane z naj-lepszej jakości bawełny prezentują się zjawiskowo i na pewno będą cieszyć każdego hotelo-wego gościa. W ofercie można znaleźć ręczniki w dwóch ww. rozmiarach. Ich wytrzymałość jest ponadprzeciętna, ponieważ innowacyjny proces produkcji i konstrukcja materiału gwaran-tują najwyższą jakość użytkowania oraz prania w temperaturze do 90°C. Każdy produkt wy-konany jest na bazie 100% bawełny w technologii Ultra Soft, ma podwójny, mocny ścieg oraz jest niezwykle miękki i puszysty. Jakość użytkowania i funkcjonalność gwarantowana.

Rozwiń więcej Zwiń
ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com