Kontakt

SKLEP INTERNETOWY od 8:00 do 16:00 w dni robocze

BEZPŁATNA INFOLINIA 800 802 402

TELEFON KOMÓRKOWY +48 537 387 150, +48 530 675 192

KONTAKT E-MAILOWY sklep.internetowy@zwoltex.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

SEGMENT RYNKU

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

ADRES E-MAIL

SIECI handlowe

Alina Bąk

602 492 117

alina.bak@zwoltex.pl

SIECI handlowe

Tomasz Berski

608 335 765

tomasz.berski@zwoltex.pl

SIECI handlowe

Beata Leśniewska

733 515 415

b.lesniewska@zwoltex.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA

Michał Kukieła

696 047 160

michal.kukiela@zwoltex.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA

Artur Rychliński

608 335 474

artur.rychlinski@zwoltex.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA

Joanna Kornacka

575 415 815

j.kornacka@zwoltex.pl

REKLAMA / HORECA / INSTYTUCJE

Sylwia Arendsen

570 115 915

s.arendsen@zwoltex.pl

REKLAMA / HORECA / INSTYTUCJE

Elżbieta Jurga

796 015 715

e.jurga@zwoltex.pl

EXPORT EN

Tomasz Grobelkiewicz

576 815 515

t.grobelkiewicz@zwoltex.pl

EXPORT DE

Alina Bąk

602 492 117

alina.bak@zwoltex.pl

Biuro obsługi klienta

Biuro obsługi klienta

531 074 336

sprzedaz@zwoltex.pl

 

SKLEP FABRYCZNY ZDUŃSKA WOLA, ul. Spacerowa 13

poniedziałek - piątek 9:00 – 17:00; sobota 9:00 – 13:00

  +48 606 262 405

 

 

SKLEP FIRMOWY ŁÓDŹ CH Pasaż Łódzki, al. Jana Pawła II 30

poniedziałek - sobota 9:00 – 21:00; niedziela 10:00 – 19:00

  +48 884 340 840

 

 

SKLEP FIRMOWY ŁÓDŹ CH Tulipan, ul. Piłsudskiego 94

poniedziałek - sobota 9:00 – 21:00; niedziela 10:00 – 19:00

  +48 535 293 080

 

 

SKLEP FIRMOWY SIERADZ, ul. Sarańska 4

poniedziałek - piątek 10:00 – 18:00; sobota 9:00 – 14:00

 +48 535 508 894

 



SKLEP FIRMOWY PABIANICE, ul. Zamkowa 31

poniedziałek - sobota 09:00 – 20:00; niedziela 10:00 – 19:00

+48 531 267 691

 


SKLEP FIRMOWY OSTRÓW WIELKOPOLSKI, ul. Kaliska 79 (wejście od al. Słowackiego)

poniedziałek - piątek 10:00 – 18:00; sobota 10:00 – 14:00

+48 530 211 388

 

 

DZIAŁ JAKOŚCI I REKLAMACJI

KRZYSZTOF MANICKI +48 608 335 653          kontrolajakosci@zwoltex.pl


 

SEKRETARIAT

 tel. +48 43 823 23 31 wew. 200            sekretariat@zwoltex.plzwoltex@zwoltex.pl

 

 

DANE FIRMY

 

Zwoltex Sp. z o.o.

ul. Spacerowa 13, 98-220 Zduńska Wola

NIP: 829-15-32-443, REGON: 730980996

 

 

Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami

Wyślij wiadomość