Ręcznik na siłownię

Do darmowej dostawy 200,00 zł
Darmowa wysyłka od 200 zł
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł

Sortuj wg:

Znaleziono 23 produkty

Ręcznik na siłownię

Większość aktywności wiąże się z wydzielaniem przez nasz organizm litrów potu. Dlatego wybierając się na trening MMA, piłki nożnej, basen czy siłownię to miejsce w Twojej torbie zajmuje ręcznik. Wiele siłowni oferuje dodatkową usługę w postaci wypożyczenia lub kupna jednorazowego ręcznika, jednak najlepsza opcja to posiadać swój, który będzie regularnie prany. W ciągu ostatnich lat nastąpił ogromny postęp w stosowaniu antybakteryjnych technologii oraz szybkoschnących wykończeń. Gwarantują one wiele korzyści, a posiada je każdy ręcznik na siłownię. Nawet, jeśli po zakończonej treningowej sesji nie bierzesz prysznica, lecz kąpiesz się w domu, nie rezygnuj z zabrania ręcznika na siłownię.

Ręcznik na siłownię - materiał ma znaczenie

Co prawda na siłownię możesz zabrać normalny, używany, na co dzień ręcznik jednak może warto zainwestować w bardziej praktyczny ręcznik na siłownię. Klasyczne ręczniki dobrze wchłaniają wodę, ale także długo schną, bo są dużo grubsze i zajmują sporo więcej miejsca w torbie. Bawełniany ręcznik na siłownię powinien być tak cienki jak to tylko możliwe. Bardzo dobrym wyborem będzie ręcznik z mikrofibry, który jest bardzo lekki, dobrze chłonie wodę, a także jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Słusznym będzie także wybór ręcznika szybkoschnącego.

Ręcznik na siłownię – jaki wybrać?

Oprócz składu materiałowego ważny jest także szereg parametrów technicznych w postaci wymiarów, grubości i gramatury. Ręcznik na siłownię powinien być jak najbardziej kompaktowy, powinien zajmować w torbie jak najmniej miejsca i ważyć prawie tyle, co nic. Wiadomo nie od dziś, że wygląd ma znacznie bez względu na rodzaj rzeczy, dlatego w naszym sklepie wybór ręczników jest szeroki, a znaleźć można w nim zarówno modele jednokolorowe, jak i pokryte przyciągającą wzrok grafiką.

Rozwiń więcej Zwiń
ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com