(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W9NZ6SK'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');
5 pomysłów na praktyczny upominek

5 pomysłów na praktyczny upominek

5 pomysłów na praktyczny upominek

Decydując się na zakup upominku w sklepie stacjonarnym, czy za pomocą internetu, warto zastanowić się, który będzie zarówno trafiony w gust osoby obdarowywanej, jak i praktyczny. Z jakiego praktycznego prezentu ucieszy się niemal każdy z nas? Co będzie najlepszym wyborem?

Nawilżacz powietrza, który da radość z każdego oddechu

Latem, kiedy to powietrze staje się bardziej suche, wiele osób zaczyna mieć trudności z drogami oddechowymi. Suche powietrze sprawia, że częściej występują takie problemy, jak suchy kaszel czy gorszy sen. Obecnie na rynku dostępnych jest szeroki wybór najróżniejszych nawilżaczy powietrza. Najlepsze z nich dostępne są w różnych kolorach i kształtach, co sprawia, że wkomponują się w każde wnętrze i wystrój. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nawilżacze powietrza sprawiają, iż skóra w mniszym stopniu ulega wysuszeniu, co pozytywnie wpływa na jej wygląd i kondycję. Wilgotne powietrze sprawia również, że występują mniejsze problemy z suchymi śluzówkami i okiem. Wiele nawilżaczy powietrza ma także praktyczną opcję lampki, co gwarantuje klimatyczne oświetlenie pomieszczenia.

Oczyszczacz powietrza – praktyczny prezent nie tylko dla alergików

W czasach stale unoszącego się smogu i zanieczyszczonego powietrza, takie urządzenie jak oczyszczacz powietrza powinno znajdować się w każdym domu. Jego działanie polega na wydzielaniu pary wodnej lub jonów ujemnych (w zależności od rodzaju oczyszczacza), które wykazują zdolność osadzania się na zanieczyszczeniach i je eliminuje. Oczyszczacz sprawia, iż powietrze staje się wolne od szkodliwych składników powietrza. Najważniejszą rolę w oczyszczaczu powietrza stanowi filtr, który może usuwać nawet 99% zanieczyszczeń (filtr HEPA). Niektóre, najbardziej zaawansowane oczyszczacze wyposażone są w kilka typów filtrów, co zwiększa efektywność procesu oczyszczania. Osoba obdarowywana z pewnością ucieszy się z takiego prezentu.

Wyciskarka wolnoobrotowa – dlaczego watro ją wybrać?

Picie zdrowych soków to idealny sposób na zwiększenie odporności na bakterie i wirusy. Oczywiście mowa tu o tych naturalnych, przygotowanych w domu ze świeżych warzyw i owoców, a nie przesłodzonych i dosładzanych ze sklepu. Wyciskarka wolnoobrotowa to uprzędzenie, które idealnie sprawdzi się w roli praktycznego prezentu. To właśnie ono pozwoli z każdego warzywa lub owocu wycisnąć sok do ostatniej kropli. Co więcej, wartość odżywcza soku z wyciskarki jest o wiele wyższa niż tego otrzymanego z sokowirówki.

Termos – mała rzecz, a ile radości

Ciepła kawa czy herbata jest idealnym sposobem na rozgrzanie żołądka w pracy. Niestety nie każda firma oferuje możliwość skorzystania z ekspresu. W takim przypadku idealnie sprawdzi się termos, który pozwoli przygotować swój ulubiony ciepły trunek w domu. Termosy są różnych wielkości, różnych kształtów i w różnych kolorach – co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to mała rzecz, która może odmienić nastrój podczas ciężkiego dnia w pracy.

Ręczniki – praktyczny upominek na każdą okazję

Ręcznik jest rzeczą, która towarzyszy codziennym czynnością higienicznym. Nie trudno więc się dziwić, że coraz częściej produkt ten wybierany jest jako prezent na najróżniejsze okazje – od dnia matki, po urodziny, aż po święta Bożego Narodzenia. Jednak by ręczniki stały się wymarzonym upominkiem, należy zadbać o to, aby były one produktem wysokiej jakości i w pełni odpowiadał gustom osoby obdarowywanej. W zależności od tego, jaką funkcję będzie miał pełnić ręcznik – czy będzie on ręcznikiem kąpielowym, czy ręcznikiem na siłownie – powinien on cechować się określoną gramaturą, materiałem i wielkością. Dwa pierwsze czynniki w znacznym stopniu wpływają na jego jakość i chłonność, a ostatni natomiast na to, do czego wybrany ręcznik będzie służył. Podczas wyboru warto również kierować się ulubionym kolorem osoby obdarowywanej lub w przypadku ręczników kąpielowych – motywem obrazka, jaki widnieje na ręczniku. Ciekawym, a zarazem praktycznym rozwiązaniem jest zakup ręcznika spersonalizowanego, na którym będzie widniało imię albo pseudonim osoby obdarowywanej. Łącząc wszystkie powyższe cechy – jakość, odpowiednią gramaturę, wielkość i kolor ręcznika – z pewnością można stwierdzić, iż będzie on trafionym upominkiem.