(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W9NZ6SK'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');

SLIDER_ANTIBACTERIAL_OK.jpg

Jedyne na rynku ręczniki i ściereczki wykonane w opatentowanej technologii antywirusowej, antybakteryjnej i przeciwgrzybicznej oraz z właściwościami samoczyszczącymi produkowane w ramach projektów unijnych.

Czy wiesz, że:

Warunki użytkowania tekstyliów w wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności  są idealne do rozwoju mikrobów, które mogą stanowić zagrożenie dla ludzkiego zdrowia? Szacuje się, że 89% ręczników zanieczyszczona jest różnego rodzaju bakteriami. Konserwacja i suszenie tekstyliów tylko w nieznaczny sposób przyczyniają się do zmniejszenia liczności bakterii, dlatego dla eliminacji tych zagrożeń – zaleca się stosowanie tekstyliów z ochroną antybakteryjną – w znacznym stopniu ograniczającą ryzyko utraty zdrowia.

WYKOŃCZENIE
BIOBÓJCZE

Chroni Twoje zdrowie i zdecydowanie ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

WYSOKA AKTYWNOŚĆ ANTYWIRUSOWA, ANTYBAKTERYJNA I PRZECIWGRZYBICZNA

Utrzymuje się permanentnie na zbliżonym poziomie (powyżej 50 cykli prania!).

WŁAŚCIWOŚCI
SAMOCZYSZCZĄCE
 

Ograniczają ilość niezbędnych prań, dzięki czemu zmniejsza się zużycie produktów.


Badania laboratoryjne  dotyczące właściwości antywirusowych, antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych wykonał  Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa oraz Politechnika Łódzka.

zwoltex-antibacterial-logotypy.png

Dokumenty patentowe potwierdzające rejestrację unikalnych technologii produkcji tkanin z wykończeniem antywirusowym, antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym.

patenty.jpg

 

oekotex.png

 

Zbadane pod kątem substancji szkodliwych. W pełni bezpieczne dla użytkowników.

oekotex.png
patenty.jpg

SLIDER_ANTIBACTERIAL_OK.jpg

ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com