RĘCZNIKI REKLAMOWE

Ręczniki reklamowe Zwoltex

Ręcznik reklamowy – najlepszy pomysł na prezent dla Twojego klienta

Szukasz gadżetu, który zachwyci Twojego klienta i zostanie z nim na długie lata?

Podaruj mu ręcznik reklamowy żakardowo tkany – doskonałej jakości, prestiżowy i zmysłowy upominek. Wyprodukujesz go szybko w naszej fabryce Zwoltex. Oferujemy: 70 lat doświadczenia, nowoczesną technologię, wyjątkową jakość i możliwości nieosiągalne dla innych.JAK ZAMÓWIĆ RĘCZNIKI ZWOLTEX?


KROK 1. Określenie potrzeb.

Zadzwoń lub wyślij do nas logo swojej firmy wraz z opisem oczekiwań na adres:

SYLWIA ARENDSEN
+48 570 115 915, e-mail: [email protected]

KROK 2. Przygotowanie oferty.

Otrzymasz od nas szczegółową ofertę i kosztorys.

KROK 3. Indywidualny projekt.

Po wstępnym zaakceptowaniu oferty opracowujemy projekt ręczników.

KROK 4. Produkcja.

Przygotowujemy ręczniki zgodnie z Twoim zamówieniem.

KROK 5. Wysyłanie zamówienia.

Zapakujemy prezent tak, jak sobie życzysz i dostarczymy go pod wskazany adres w kraju lub za granicą.

Praktyczny prezent na długo

Ręcznik reklamowy sprawdzi się podczas wakacyjnego odpoczynku nad morzem, wizyty na siłowni czy wieczornej kąpieli w domu. Niezależnie od tego, czy trafi do łazienki czy na rozgrzany słońcem piasek – klient będzie regularnie z niego korzystał.

Twoje logo widoczne dla wszystkich

Ręcznik reklamowy będzie oglądany nie tylko przez Twojego klienta, ale także przez wiele innych osób w jego otoczeniu – jego rodzinę i znajomych, kobietę spacerującą wzdłuż wybrzeża, czy też bywalców klubów fitness.

Ręczniki Zwoltex przyjemne dla ciała i oka

Ręcznik budzi wiele przyjemnych i zmysłowych odczuć. Ręczniki Zwoltex są puszyste, wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Delikatnie osuszą ciało po kąpieli i wprawią w błogi stan relaksu. Ucieszą zmysły, jak również spełnią oczekiwania estetyczne najbardziej wymagających.

Największe marki wybierają jakość fabryki Zwoltex

Produkujemy ręczniki reklamowe dla największych polskich i międzynarodowych marek z branży spożywczej, przemysłowej, elektroniki użytkowej, jak i dla topowych klubów piłkarskich. Ręczniki reklamowe Zwoltex są używane również przez zawodników uprawiających liczne dyscypliny sportu, m.in. przez sportowców reprezentacji olimpijskich różnych krajów – z igrzyskami olimpijskimi Rio 2016 włącznie!

Trwałość ręczników Zwoltex

Poza wrażeniami estetycznymi liczy się jeszcze jedno: jakość. Dając klientowi wyjątkowy ręcznik reklamowy marki Zwoltex, wzbudzisz jego zachwyt oraz zdobędziesz zaufanie. Trwałość ręczników Zwoltex zagwarantuje Ci satysfakcję klienta, a Ciebie zaprezentuje jako partnera o nieszablonowym podejściu do prezentów, który przywiązuje istotną wagę właśnie do jakości.

Tak, jesteśmy liderem!

Zwoltex to nowoczesna i jedyna fabryka w Polsce z pełnym procesem produkcyjnym w jednym miejscu. Nasze 70-letnie doświadczenie łączymy z nieustannym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań. Na stałe współpracujemy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi, by każdego roku ulepszać technologię i jakość produktów. Aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta, korzystamy z najbardziej nowoczesnych maszyn tkackich na świecie.

Elastyczni i gotowi na wyzwania

Nasze produkty powstają dla naszego klienta, zgodnie z jego wizją i życzeniami. Dlatego zachęcamy do uczestniczenia w procesie twórczym i słuchamy nawet najbardziej odważnych pomysłów. Wiemy, że oferujemy takie możliwości, jak nikt inny w Polsce.

RODZAJE RĘCZNIKÓW REKLAMOWYCH

Poznaj wachlarz naszych możliwości i technik stosowanych podczas produkcji ręczników dla Twoich klientów. Pozwolą ci one dopasować projekt do stylu i przekazu marki.

Ręcznik reklamowy kolorowo tkany

Rozwiązanie, które daje największe możliwości, ponieważ wzór jest integralną częścią ręcznika – tworzą go pętelki kolorowej przędzy i jest niejako wkomponowany w jego strukturę. Tym samym kolorowe logo może być na całej powierzchni ręcznika lub wybranym fragmencie. Oprócz logotypu możemy wkomponować teksty lub elementy graficzne. To najlepsza technika dla firm ceniących najwyższą jakość, trwałość i prestiż produktu.

Ręcznik reklamowy wykonany techniką reliefu

Istota tej techniki polega na tym, że do dyspozycji mamy również całą powierzchnię ręcznika, ale jednobarwnego. Logo ma charakter monochromatyczny – uzyskuje się je poprzez zróżnicowaną wysokość pętelki. Patrząc na ręcznik wykonany tą techniką mamy wrażenie, że logo firmy jest niejako odciśnięte, bądź wytłoczone w miękkiej tkaninie frotte. To idealna technika dla osób szukających brandingu, ale w dość delikatnym, eleganckim i subtelnym wydaniu.

Ręcznik reklamowy z haftowanym logo

Logo haftowane to najprostszy sposób zamieszczenia znaku firmowego na ręczniku. Zazwyczaj jest haftowane wzdłuż krótkiego boku, w dowolnie wybranym rogu lub na środku ręcznika. Wzory – dzięki użyciu nici poliestrowych – są wyraziste, mają intensywne kolory (nawet przy haftach o niewielkich rozmiarach), a stosując różne sploty tkackie, możemy uzyskać niestandardowe efekty wizualne.


PODSUMOWANIE

Przygotowanie wstępnej oferty do niczego Cię nie zobowiązuje, a możesz wiele zyskać. Przekonaj się sam – wyślij zapytanie!

ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com