window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-74795751-1');

WARUNKI GWARANCJI

ZWOLTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 13 zwany dalej Gwarantem zapewnia, że produkty ZWOLTEX, są wolne od wad, które mogłyby skutkować utratą przez produkt chłonności lub trwałości kolorów.

Udzielona pięcioletnia gwarancja na chłonność materiału i trwałość kolorów, dotyczy domowych warunków korzystania z produktów – nie przeznaczonych do użytku publicznego.

Z zastrzeżeniami podanymi poniżej, gwarancja obejmuje produkty Gwaranta, o ile Konsument przestrzegał będzie poniższej instrukcji użytkowania.

Konsument w celu zachowania gwarancji powinien:
  1. przestrzegać sposobu konserwacji umieszczonego na produkcie,
  2. prać produkt oddzielnie lub z podobnymi kolorami,
  3. prać i zmiękczać środkami przeznaczonymi do właściwego rodzaju i koloru produktów z zachowaniem ilości środków chemicznych zalecanych przez producenta,
  4. suszyć produkt bez nadmiernej ekspozycji na słońce.

Niniejsza gwarancja została udzielona z uwzględnieniem faktu, iż produkt posiada samoistną właściwość do nieznacznej utraty kolorów. Producent gwarantuje - przez 5 lat licząc od daty sprzedaży produktu - brak ponadprzeciętnej utraty kolorów. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. Gwarant bezpłatnie wymieni na wolny od wad produkt, zgodnie z postanowieniami niniejszej gwarancji pod warunkiem przedstawienia kopii dowodu zakupu wraz z produktem.

Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie w możliwie najkrótszym terminie nie przekraczającym 21 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia produktu.
ZWOLTEX Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com