TAK, JESTEŚMY LIDEREM

Od 70 lat jesteśmy polskim producentem najwyższej jakości ręczników, ściereczek kuchennych oraz innych tekstyliów do domu. Dostarczamy produkty do milionów gospodarstw domowych w Polsce i na całym świecie. W kraju nasza fabryka zajmuje pozycję lidera, a w Europie plasuje się w ścisłej czołówce fabryk wytwarzających wyroby frotte.

 

DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI

Naszą misją jest tworzenie produktów o najwyższej jakości. Nowoczesne wzornictwo naszych wyrobów odpowiada aktualnym trendom wystroju wnętrz, jak i kolekcjom światowych kreatorów mody. 

 

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ NR 1

Mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Przekłada się to na wytwarzanie produktów o najwyższych parametrach jakościowych i doskonałej trwałości. Uzyskane przez naszą firmę certyfikaty gwarantują, że wyroby Zwoltex spełniają najwyższe normy światowe.

Z dumą posługujemy się logotypem, który manifestuje jakość Nr 1 produktów Zwoltex.

 

CERTYFIKATY I PATENTY

Jako jedyni na rynku dajemy 5 LAT GWARANCJI NA CHŁONNOŚĆ MATERIAŁU I TRWAŁOŚĆ KOLORÓW.

Jesteśmy pewni efektów swojej pracy. Zawdzięczamy to wieloletniemu doświadczeniu oraz kontroli jakości prowadzonej od dostawy surowca po gotowy wyrób.

Stosowana przez nas Bawełna 100% naturalnego pochodzenia oraz opatentowana technologia ultrasoft sprawiają, że nasze wyroby charakteryzują się wyjątkową miękkością i chłonnością. Są bezpieczne dla dzieci i niemowląt.

 

 

 ZWOLTEX NAJLEPSZĄ MARKĄ RĘCZNIKÓW

Przeprowadzane przez Biznes Magazyn Strefa Gospodarki badanie konsumenckie Lider Jakości 2016 wykazało, że Zwoltex jest najlepiej postrzeganą marką ręczników w Polsce. Nasza firma została wytypowana przez prestiżowy DZIENNIK GAZETA do Europejskiego Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU 2016.

   

UNIKATOWOŚĆ OFERTY

Nasza oferta to kilkadziesiąt tysięcy pozycji wyrobów frotte. Oferujemy produkty gotowe oraz realizowane na indywidualne zamówienie. Zwoltex słynie z krótkich czasów realizacji i niewielkich minimów produkcyjnych.

Produkujemy ręczniki z logo konkretnej marki lub innymi kompozycjami plastycznymi w bardzo wielu wariantach technologicznych.

 

Oferujemy:

- ręczniki kolorowo tkane (wielobarwne) – logo lub inne kompozycje plastyczne nawet na całej powierzchni ręcznika

- logo utkane techniką żakardową w bordiurze (ozdobnym wykończeniu) ręcznika

- logo haftowane

- logo z efektem wytłoczenia (tzw. relief)  

 

Firma Zwoltex obsługuje tysiące klientów w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do każdych potrzeb. Zespół projektantów oraz inżynierów włókiennictwa oferuje naszym klientom współpracę przy projektowaniu wzorów.

 

 

PRACE BADAWCZE

Łączy nas stała współpraca z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. Jako producent z 70 letnim doświadczeniem czujemy się zobowiązani do pracy nad innowacjami, które mogą znacząco poprawić walory użytkowe ręczników.