Zwoltex - promocje

DLA BABCI I DZIADKA Jest 2 produktów.

Prezent dla babci – co wybrać?

Prezent dla babci musi być wyjątkowy bo każda babcia to wyjątkowa osoba, której należy się szczególny szacunek. Kiedy nadchodzą święta bożonarodzeniowe, dzień jej imienin lub po prostu Dzień Babci, nie można zapomnieć o obdarowaniu jej wyjątkowym prezentem. Nie musi być to rzecz droga, ale ważne, aby była podarowana od serca i z radością. Babcie na pewno ucieszą się każdym, nawet najmniejszym podarkiem i z pewnością docenią każde sta-rania, ale warto dać im coś, co okaże się nie tylko ładne, ale też praktyczne. Pomysłów jest sporo. Może to być np. zestaw dwóch porcelanowych filiżanek, pakiet książek ulubionego au-tora lub płyty z muzyką. Można też na prezent dla babci delikatny szal czy apaszkę, portfel lub zestaw gadżetów do kuchni. Jeśli babcia jest osobą aktywną, powinna ucieszyć się z drob-nego sprzętu do fitness lub treningowej koszulki i szortów. Obok tradycyjnych prezentów są również alternatywne pomysły, czyli vouchery na zabiegi SPA czy bilety do kina lub teatru. Zawsze można zaproponować babci wspólne wyjście i razem z nią spędzić kilka dobrych chwil poświęconych rozmowie czy zwiedzaniu klimatycznych zakamarków miasta.

Prezent dla dziadka – co wybrać?

Prezent dla dziadka powinien być również przemyślany i dopasowany do jego osobowości. Dziadek to wyjątkowa osoba, która tak jak i ojciec wprowadza w świat i uczy życia. Sporo jest okazji, kiedy można okazać mu wdzięczność. Może to być dzień jego imienin, święta czy tra-dycyjny Dzień Dziadka. Coraz częściej przygotowuje się także spersonalizowane prezenty. Ozdobiona grawerem karafka, długopis czy brelok do kluczy lub poduszka z życzeniami. To wszystko ma swój niezaprzeczalny urok. Tradycyjne prezenty dla dziadka odchodzą już po-woli do lamusa, dlatego nawet jeśli ma to być zwykły podarek w postaci kieliszków czy papie-rośnicy warto zapakować go oryginalnie bądź opatrzyć grawerem. Liczy się także przygoto-wanie prezentu i jego wręczanie, a nie tylko zakup. Dziadek musi czuć się potrzebny i doce-niony przez wnuków, dlatego warto poświęcić więcej czasu na wybór idealnego prezentu.

Prezent dla babci – wyjątkowy ręcznik

Prezentem dla babci może być także elegancki ręcznik. Leciutki, puszysty, ozdobiony deli-katnym wzorem a przede wszystkim z wyhaftowanym podpisem. W naszej ofercie przygoto-waliśmy także słodkie upominki dla babci, które pomagają okazać i czułość i swoją pamięć. Jest to produkt najwyższej klasy, mięciutki, puszysty, o białym zabarwieniu. Charakteryzuje się wyjątkową trwałością i subtelną elegancją. Uroczy haft „Kochana babcia” oraz kilka kwia-tuszków i serce, dodaje temu podarkowi osobliwości i na pewno sprawi, że każda obdarowa-na osoba uśmiechnie się na jego widok. Co więcej, prezent dla babci pakowaliśmy go w so-lidne, drewniane pudełko, co daje wyjątkową, naturalną oprawę dla naszego podarku. Ręcz-nik ma rozmiar (50x90 cm) i wykonany jest z naturalnej, bardzo chłonnej bawełny. Sprawdzi się na co dzień do wycierania rąk czy osuszania głowy, ale też będzie ładnym elementem de-koracyjnym każdej łazienki.

Oryginalny ręcznik jako prezent dla dziadka

Prezentem dla dziadka również może być ręcznik, tyle że w ciemniejszym, granatowym, głębokim kolorze. Na ręczniku widnieje haft „Kochany dziadek” oraz małe serduszko i kokar-da. Jest to produkt bardzo miękki, komfortowy, który posłuży na co dzień i na pewno nie stra-ci swoich walorów nawet po kilkunastu praniach. Naturalna bawełna zapewnia niezwykłą chłonność, miękkość i delikatność, co przekłada się na codzienny komfort użytkowania. Pre-zent dla dziadka zapakowany został w gustowne, drewniane pudełko, aby upominek zyskał należytą, elegancka oprawę. Można użyć do tego ładnej kokardy w stonowanym kolorze, przewiązując nią ręcznik czy też całe pudełko. Dziadek powinien czuć się dumny, kiedy dosta-nie taki prezent od ukochanego wnuka.

Warto dać się zainspirować naszymi propozycjami prezentowymi. Gotowy oryginalny prezent dla dziadka czy babci, zapakowany ze smakiem i odznaczający się subtelną elegancją. Jest to prezent (nie)zwykły, który oprócz walorów użytkowych stanowi wyjątkowy element dekora-cyjny w każdej łazience. Co więcej, nasze propozycje prezentowe to nie tylko ładne gadżety, które stracą swój blask po kilku użyciach. Są to najlepszej jakości produkty, wykonane z natu-ralnej, wysokiej jakości bawełny, mocno chłonne i szybkoschnące. Ich kolor przez długi czas pozostaje głęboki i trwały. Mają też dosyć grubą fakturę, co przekłada się na ich niezwykłą trwałość podczas prania i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Każdy mięciutki ręcznik w drewnianym pudelku to niecodzienny pomysł na wyjątkowy pre-zent dla babci. Niedrogi, a tak naprawdę wart bardzo wiele.
Czytaj więcej...
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów